-25%

Автоматичне реле напруги VPR-16 140-280В 3,52 кВт APRO
844,31 ₴
633,23 ₴
- Готово до відправки
- Код: 852061
+380 (99) 983-85-39
Менеджер повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики Автоматическое реле напряжения VPR-16 140-280В 3,52 кВт APRO
| Артикул | 852061 |
| Максимальний струм | 16 А |
| Аналоги | 086349 |
| Гарантійний термін | 24 місяці |
| Вага, кг | 0,16 кг |
| Макс. потужність | 3520 Вт |
| Індикація | Led-дисплей |
| Виходи (розетки) | 1 розетка |
| Захист від перенапруги | 140 Дж |
| Верхня межа напруги | 230-280 В |
| Нижня межа напруги | 140-180 В |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | APRO |
Інформація для замовлення
- Ціна: 633,23 ₴






