В наличии - Есть Опт
-25%

Кутошліфувальна машина (болгарка) Ø125 AG-125/1400 VCQ APRO
2 805,63 ₴
2 104,22 ₴
- Готово до відправки
- Код: 899023
+380 (99) 983-85-39
Менеджер повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
-
Характеристики Углошлифовальная машина (болгарка) Ø125 AG-125/1400 VCQ APRO
Артикул 899023 Посадковий діаметр 22,23 Діаметр диска 125 мм Регулювання обертів З регулюванням обертів Різьблення шпинделя М14 Тип двигуна Щітковий Клас захисту IP20 Довжина кабелю 3 м Напруга мережі 230 В Максимальна частота, об/хв 12 000 Аналоги 086816,054563,075042,054565 Гарантійний термін 36 місяців Вага, кг 2,3 Макс. потужність до 1400 Вт Вібраційне навантаження a h, AG 5,6 м/с 2 a h, DC 2,75 м/с 2 Мінімальна частота, об/хв 3000 Підтримка обертів під навантаженням Є
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | APRO |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 2.3 кг |
| Живлення | Мережа 220В |
| Максимальна кількість обертів | 12000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Споживана потужність | 1400 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 104,22 ₴







