В наличии - Есть Опт
-25%

Бензопила ланцюгова BPL 5220, 16/18 дюймів, kit APRO
6 012,08 ₴
4 509,06 ₴
- Готово до відправки
- Код: 899146
+380 (99) 983-85-39
Менеджер повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
-
Характеристики Бензопила ланцюгова BPL 5220, 16/18 дюймів, kit APRO
Артикул 899146 Довжина шини 40см/16" та 45см/18" Об'єм двигуна 52 см. Тип двигуна 2-х тактний з повітряним охолодженням Об'єм паливного баку, л 0,54 л Швидкість обертання 11000 об./хв Гарантійний термін 36 місяців Вага, кг 7 Робоча потужність 2000 Вт/2,7 к.с Вібраційне навантаження не більше 0,1 м/с2 (50 дБ) Швидкість спрацьовування гальма <0,12c Тип ланцюга 0,325''; 0,058(1,5mm); 64DL Вітрата пильного 0,6 л/год
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | APRO |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 7 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Довжина шини | 45 мм |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Змазка ланцюга | Автоматична (вбудована) |
| Крок ланцюга | 0.325" |
| Рівень шуму | 50 дБ |
| Стан | Новий |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Ємність паливного бака | 0.54 мл |
| Витрата палива | 0.6 л/год |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Об'єм двигуна | 52 куб. см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 509,06 ₴










