В наличии - Есть Опт
-25%

Диск ланцюговий для КШМ 125х22.2 14Т PRO APRO
351,84 ₴
263,88 ₴
- Готово до відправки
- Код: 830640
+380 (99) 983-85-39
Менеджер повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Довжина: 220;
Ширина: 160;
Висота: 15;
Упаковка: 100;
АБЦ: A;
КратностьЦены: 1;
Вага: 0.25;
Напрямок обертання: 5;
Серія: PRO;
Посилання на сертіфікат: https://drive.google.com/file/d/14l1srR-fdPeX0Ri-5lKTm1jvDWI9M6vY/view;
Посилання на сертифікат: https://drive.google.com/file/d/14l1srR-fdPeX0Ri-5lKTm1jvDWI9M6vY/view;
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | APRO |
| Країна виробник | Китай |
| Вид обробки | Швидкий різ |
| Діаметр внутрішній | 22 мм |
| Діаметр зовнішній | 125 мм |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Кількість зубів | 14 |
| Матеріал кола | Сталь |
| Обробка матеріалу | Дерево |
| Призначення | Відрізний |
| Стан | Новий |
| Товщина | 3 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 263,88 ₴







