В наличии - Есть Опт
-25%

Диск пиловий до дерева 210х32х50T APRO
319,50 ₴
239,62 ₴
- Готово до відправки
- Код: 830193
+380 (99) 983-85-39
Менеджер повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пиляльний диск 210×32×50T розроблений для чистового й акуратного різання для дерева, фанера, ДСП, МДФ, OSB і ламінату.
50 твердосплавних зубців забезпечують чудову якість різання, мінімальні відколи та високу точність — особливо під час поперечного різання.
Діаметр 210 мм і посадка 32 мм дають змогу використовувати диск із торцювальними та стаціонарними пилами, включно з професійними моделями.
Характеристики та переваги:
-
Діаметр: 210 мм — збільшена глибина пропилювання
-
Посадковий отвір: 32 мм — стандарт під проф. пили
-
50 зубців (T) — висока точність, ідеальний для опоряджувальних робіт
-
Твердосплавні напайки — довговічність, стійкість до перегрівання
-
Застосування: дерево, фанера, ламіновані панелі, меблеві плити
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | APRO |
| Країна виробник | Китай |
| Вид обробки | Чистий рез, Швидкий різ |
| Діаметр внутрішній | 32 мм |
| Діаметр зовнішній | 210 мм |
| Кількість зубів | 50 |
| Матеріал кола | Швидкорізальна сталь |
| Обробка матеріалу | Дерево |
| Призначення | Пиляльний |
| Стан | Новий |
| Товщина | 1.4 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 239,62 ₴






