В наличии - Есть Опт
-25%

Диск пиловий до дерева 125х22,2х40Т APRO
138,88 ₴
104,16 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: 830105
+380 (99) 983-85-39
Менеджер повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Довжина: 125;
Ширина: 125;
Висота: 2;
Упаковка: 100;
АБЦ: A;
КратностьЦены: 1;
Вага: 0.116;
Розмір: 125 мм;
Діаметр внутрішній: 22,2;
Матеріал: Сталь TF16;
Напрямок обертання: 5;
Кількість зубів: 40;
Напайки: ВК8;
Посилання на сертіфікат: https://drive.google.com/file/d/14l1srR-fdPeX0Ri-5lKTm1jvDWI9M6vY/view;
Посилання на сертифікат: https://drive.google.com/file/d/14l1srR-fdPeX0Ri-5lKTm1jvDWI9M6vY/view;
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | APRO |
| Країна виробник | Китай |
| Вид обробки | Чистий рез, Швидкий різ |
| Діаметр внутрішній | 22.2 мм |
| Діаметр зовнішній | 125 мм |
| Кількість зубів | 30 |
| Матеріал кола | Швидкорізальна сталь |
| Обробка матеріалу | Дерево |
| Призначення | Пиляльний |
| Стан | Новий |
| Товщина | 1.2 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 104,16 ₴






