В наличии - Есть Опт
-25%

Дриль ударний 13/600 APRO
2 344,78 ₴
1 758,58 ₴
- Готово до відправки
- Код: 899055
+380 (99) 983-85-39
Менеджер повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
-
Характеристики Дриль ударний 13/600 APRO
Артикул 899055 Максимальний обіг 3000 об./хв. Регулювання обертів З регулюванням обертів Діаметр патрона 1.5-13 мм Тип патрона Ключовий Тип двигуна Щітковий Клас захисту IP20 Довжина кабелю 3 м Максимальний діаметр свердління сталі 10 мм Максимальний діаметр звіряння деревини 25 мм Рівень шуму Lpa 95 дБ(А) Lwa 109 дБ(А) Ударний режим Має Аналоги 075044,054574,054575,054573,075043 Гарантійний термін 36 місяців Вага, кг 2,3 Макс. потужність до 600 Вт Вібраційне навантаження 5,6 м/с 2 Фіксація кнопки вмикання Має Максимальний діаметр звіряння бетону 13 мм
-

Компактність
Всі внутрішні елементи дриля розміщені так, що навіть маючи досить високу потужність, інструмент залишається компактним і зручним у використанні.
Надійність і регулювання обертів
Кожен елемент дриля стійкий до пошкоджень і корозії. Міцний пластик, лакове покриття корпусу та гумова ручка — запорука тривалого терміну експлуатації інструмента. Є зручне колесо регулювання обертів для комфортної й ефективної роботи.


Функційність
Крім зручного швидкознімного патрона, дриль обладнаний глибиноміром, додатковою ручкою й іншими деталями, які роблять використання інструмента швидшим і комфортнішим.
Перемикання режиму
Дриль має зручний перемикач режимів із ударного на безударний.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | APRO |
| Країна виробник | Китай |
| Живлення | Мережа 220В |
| Максимальна кількість обертів | 3000 об/хв |
| Максимальний діаметр патрона | 13 мм |
| Мінімальний діаметр патрона | 1.5 мм |
| Режим інструменту | ударний |
| Стан | Новий |
| Тип | Дриль |
| Тип патрона | Ключовий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.3 кг |
| Живлення | |
| Довжина кабелю | 3 м |
| Споживана потужність | 600 Вт |
| Додаткові функції | |
| Реверс | Так |
| Ударний режим | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 758,58 ₴







