В наличии - Есть Опт
-25%

Машина шліфувальна кутова 150/1500 (болгарка) APRO
4 292,70 ₴
3 219,52 ₴
- Готово до відправки
- Код: 899009
+380 (99) 983-85-39
Менеджер повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
-
Характеристики Машина шлифовальная угловая 150/1500 (болгарка) APRO
Артикул 899009 Посадковий діаметр 22,23 Діаметр диска 150 мм Номінальна напруга змінного струму 220-240 V Регулювання обертів Без регулювання обертів Різьблення шпинделя М14 Тип двигуна Щітковий Клас захисту IP20 Довжина кабелю 3 м Максимальна частота, об/хв 8 500 Плавний пуск Не має Номінальна потужність 1300 Вт Гарантійний термін 36 місяців Вага, кг 3,5 Макс. потужність до 1500 Вт Робоча потужність 1200 Вт Захист від випадкового включення Не має Вібраційне навантаження a h, AG 5,62 м/с 2 a h, DC 1,5 м/с 2
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | APRO |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 3.5 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Максимальна кількість обертів | 8500 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 150 мм |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 219,52 ₴










