В наличии - Есть Опт
-25%

Дриль-шуруповерт, швидкозйом APRO 20В, 2А, 20DC, 2 АКБ, ЗУ, кейс
7 084,31 ₴
5 313,23 ₴
- Готово до відправки
- Код: 895031
+380 (99) 983-85-39
Менеджер повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
-
Характеристики Дриль-шурупокрут, швидкознімання APRO 20 В, 2 А, 20DC, 2 АКБ, ЗП, кейс
Артикул 895031 Діаметр патрона 0.8-10 мм Ємність акумулятора 2 А/г Тип двигуна Щітковий Клас захисту IP20 Аналоги 082707,063665,082706,082708,063668,063667,078557,078539 Кількість швидкостей 2 Гарантійний термін 36 місяців Вага, кг 3,4 кг Напруга акумулятора 20 B Технологія акумуляторних елементів Li-Ion Максимальний крутний момент до 40 Нм Кількість об. хол. ходу 0-450/0-1600 об/хв Ступінь крутного моменту 25+1 Вібраційне навантаження 2,4 м/с
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | APRO |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Живлення | Акумулятор |
| Максимальна кількість обертів | 1600 об/хв |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Максимальний крутний момент | 40 H*m |
| Мінімальний діаметр патрона | 0.8 мм |
| Режим інструменту | безударний |
| Стан | Новий |
| Тип | Шуруповерт |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Додаткові функції | |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Реверс | Так |
| Ударний режим | Ні |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 20 Вт |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 313,23 ₴










