В наличии - Есть Опт
-25%

Кутошліфувальна машина (болгарка) APRO 20В, 125мм, 4А, 20AG, 1 АКБ, ЗУ, кейс
8 096,29 ₴
6 072,22 ₴
- Готово до відправки
- Код: 895100
+380 (99) 983-85-39
Менеджер повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
-
Характеристики Углошлифовальная машина (болгарка) APRO 20В, 125мм, 4А, 20AG, 1 АКБ, ЗУ, кейс
Артикул 895100 Посадковий діаметр 22,23 Діаметр диска 125 мм Ємність аккумулятору 4 А год Тип двигуна Щітковий Клас захисту IP20 Аналоги 081495,077783,054562,054561,054563,075042,054565,054560,075041,075040 Гарантійний термін 36 місяців Вага, кг 4,2 Напруга акумулятора 20 B Технологія акумуляторних елементів Li-Ion Кількість об. хол. ходу до 10000 об/хв Вібраційне навантаження 6,1 м/с
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | APRO |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятору | 4 А. г |
| Вага | 4.2 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Живлення | Акумулятор |
| Максимальна кількість обертів | 10000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Споживана потужність | 20 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 072,22 ₴










