
Перфоратор прямий APRO 2,8 Дж, 850В, SDS+, 850H, кейс
4 408,85 ₴
3 306,64 ₴
- Готово до відправки
- Код: 896212
Характеристики Перфоратор прямий APRO 2,8 Дж, 850 В, SDS+, 850H, кейс
| Артикул | 896212 |
| Максимальні оберти | 0-1000 об./хв. |
| Режими | Свердління/удар/свердління з ударом |
| Регулювання обертів | Без регулювання обертів |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Кількість ударів | до 4850 уд/хв |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Клас захисту | IP20 |
| Довжина кабелю | 4 м |
| Напруга мережі | 230 В / 50 Гц |
| Максимальний діаметр сверління сталі | 13 мм |
| Максимальний діаметр сверління деревини | 30 мм |
| Гарантійний термін | 3 роки |
| Вага, кг | 4,8 |
| Максимальна потужність | до 850 Вт |
| Енергія удару | до 2,8 Дж |
| deleted | Lpa 92 дБ(А) Lwa 104 дБ(А) |
| Вібраційне навантаження | 12,3 м/с |
| Максимальний діаметр сверління бетону | 24 мм |
-
Вибір професіонала

Енергія та потужність
Перфоратор має силу удару 2,8 Джоуля та тип патрона SDS +. Працюючи від електромережі 220-240 V, інструмент досягає 4850 ударів за хвилину й без навантаження має 1000 обертів на хвилину. Максимальна потужність інструмента становить 850 Вт.
Безпека передусім
Перфоратор обладнаний захисною муфтою, яка дає змогу Вам захиститися від травм у разі, якщо обладнання дасть збій. Отже, робота стає безпечнішою. Також корпус інструмента має кнопку блокування увімкнення, яка унеможливлює випадкове натискання кнопки "спуску".


Комплектація
Крім самого перфоратора, до комплекту входить кейс, завдяки якому Ваш інструмент буде надійно захищений від зовнішнього впливу. До комплектації також входить обмежувач глибини, 3 бури (6/8/10 мм) типу SDS +, що забезпечують надійну фіксацію. Також у кейсі ви знайдете допоміжну ручку, долото та піку.
Переваги професіоналів
Серед переваг: швидкозатискний патрон, шнур завдовжки в 4 м, обмежувач глибини та реверс, який дає змогу однаково ефективно працювати в обох напрямках.


Зручність і комфорт
Інструмент, обладнаний регулятором обертів, який дає змогу досить швидко підібрати необхідну частоту для комфортної роботи. Перфоратор має зручні прогумовані ручки, що забезпечують надійну посадку та фіксацію в руках професіонала.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | APRO |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 4.8 кг |
| Довжина мережевого кабелю | 4 м |
| Живлення | Мережа 220В |
| Конструкція перфоратора | Прямий |
| Максимальна кількість обертів | 1100 об/хв |
| Максимальна кількість ударів | 5200 уд/хв |
| Максимальна сила удару | 2.8 Дж. |
| Режими роботи | Довбання (удар), Свердління |
| Споживана потужність | 850 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 30 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 13 мм |
| Комплектація | |
| Обмежувач глибини свердління | Так |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Додаткові функції | |
| Реверс | Так |
- Ціна: 3 306,64 ₴










