В наличии - Есть Опт
-25%

Алмазний Диск 125х22.23 MetalMAXX Rapide
576,33 ₴
432,25 ₴
- Готово до відправки
- Код: НФ-00000981
+380 (99) 983-85-39
Менеджер повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Диск преміальної якості RapidE METALMAXX — це ідеальне
— рішення для різання сталі, кольорового металу, арматури та чавуну.
Виготовлений за технологією вакуумної паяння, що надає диску
високу міцність, швидкість різання та тривалий термін експлуатації.
Диск не зношується й не зменшується в діаметрі, на відміну
від абразивних відрізних кругів
Брак потреби в додатковій заміні диска дає змогу
неабияк знизити вартість різання.
— рішення для різання сталі, кольорового металу, арматури та чавуну.
Виготовлений за технологією вакуумної паяння, що надає диску
високу міцність, швидкість різання та тривалий термін експлуатації.
Диск не зношується й не зменшується в діаметрі, на відміну
від абразивних відрізних кругів
Брак потреби в додатковій заміні диска дає змогу
неабияк знизити вартість різання.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Rapide |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид обробки | Швидкий різ |
| Діаметр внутрішній | 22.2 мм |
| Діаметр зовнішній | 125 мм |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Матеріал кола | Швидкорізальна сталь |
| Обробка матеріалу | Метал |
| Призначення | Відрізний |
| Стан | Новий |
| Товщина | 1.4 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 432,25 ₴

