В наличии - Есть Опт
-25%

Дриль ударний 13/850 APRO
2 064,19 ₴
1 548,14 ₴
- Готово до відправки
- Код: 899056
+380 (99) 983-85-39
Менеджер повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
-
Характеристики Дриль ударний 13/850 APRO
Артикул 899056 Максимальні оберти 3000 об./хв. Регулювання обертів З регулюванням обертів Діаметр патрона 1.5-13 мм Тип патрона Ключовий Тип двигуна Щітковий Довжина кабелю 3 м Максимальний діаметр сверління сталі 10 мм Максимальний діаметр сверління деревини 25 мм Рівень шуму Lpa 96 дБ(А) Lwa 110 дБ(А) Ударний режим Має Аналоги 075043,054574,054572,054575,075044 Гарантійний термін 36 місяців Вага, кг 3 кг Макс. потужність до 850 Вт Вібраційне навантаження 5,7 м/с 2 Фіксація кнопки увімкнення Має Максимальний діаметр сверління бетону 13 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | APRO |
| Країна виробник | Китай |
| Живлення | Мережа 220В |
| Максимальна кількість обертів | 3000 об/хв |
| Максимальний діаметр патрона | 13 мм |
| Мінімальний діаметр патрона | 1.5 мм |
| Режим інструменту | ударний |
| Стан | Новий |
| Тип | Дриль |
| Тип патрона | Ключовий |
| Живлення | |
| Довжина кабелю | 3 м |
| Споживана потужність | 850 Вт |
| Додаткові функції | |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Ударний режим | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 548,14 ₴







