В наличии - Есть Опт
-25%

Лобзик електричний APRO J1000
3 236,52 ₴
2 427,39 ₴
- Готово до відправки
- Код: 899181
+380 (99) 983-85-39
Менеджер повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
-
Характеристики Лобзик электрический APRO J1000
Артикул 899181 Максимальні оберти 0-3500 об./хв. Регулювання обертів З регулюванням обертів Тип двигуна Щітковий Клас захисту IP20 Довжина кабелю 4 м Кут пропилу, градусів 0 - 45 Лазерний маркер Не має Маятниковий хід 3 положення Напруга мережі 220 (±20%) Рівень шуму Lpa 83 дБ(А) Lwa 94 дБ(А) Аналоги 078819,078820,063670,085920,086818 Номінальна потужність 750 Вт Гарантійний термін 36 місяців Вага, кг 2,3 Макс. потужність до 1000 Вт Робоча потужність 900 Вт Глиб. пропила: дерево 80 мм Глибина пропила: метал 10 мм Тип кріплення полотна/оснастки Швидкозмінний Вібраційне навантаження 9,01 м/с 2 Можливість підключення до пилососу Має
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | APRO |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 2.3 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Матеріал підошви | Сталь |
| Рівень шуму | 94 дБ |
| Споживана потужність | 220 Вт |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Лазерний маркер | Ні |
| Маятниковий хід | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Максимальна глибина пропилу | |
| Максимальна глибина пропілу (дерево) | 80 мм |
| Максимальна глибина пропілу (сталі) | 10 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 427,39 ₴





