В наличии - Есть Опт
-25%

Дриль ударний APRO 13/600 К
2 795,69 ₴
2 096,77 ₴
- Готово до відправки
- Код: 899061
+380 (99) 983-85-39
Менеджер повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
-
Характеристики Дрель ударная APRO 13/600 К
Артикул 899061 Максимальні оберти 3000 об./хв. Регулювання обертів З регулюванням обертів Діаметр патрона 1.5-13 мм Тип патрона Ключовий Тип двигуна Щітковий Клас захисту IP20 Довжина кабелю 3 м Напруга мережі 220 (±20%) Максимальний діаметр сверління сталі 10 мм Максимальний діаметр сверління деревини 25 мм Ударний режим Має Аналоги 054572,054574,054573,075043,054575 Гарантійний термін 36 місяців Вага, кг 3,1 Макс. потужність до 600 Вт Вібраційне навантаження 5,6 м/с 2 Фіксація кнопки увімкнення Має Максимальний діаметр сверління бетону 13 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | APRO |
| Країна виробник | Китай |
| Живлення | Мережа 220В |
| Максимальна кількість обертів | 3000 об/хв |
| Максимальний діаметр патрона | 13 мм |
| Мінімальний діаметр патрона | 1.5 мм |
| Режим інструменту | ударний |
| Стан | Новий |
| Тип | Дриль |
| Тип патрона | Ключовий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.1 кг |
| Живлення | |
| Довжина кабелю | 3 м |
| Споживана потужність | 600 Вт |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 25 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 10 мм |
| Додаткові функції | |
| Реверс | Так |
| Ударний режим | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 096,77 ₴





