В наличии - Есть Опт
-25%

Алмазний Диск 125х22.23 CerAMAXX Rapide (Гранить і керамограніт)
601,55 ₴
451,16 ₴
- Готово до відправки
- Код: НФ-00000911
+380 (99) 983-85-39
Менеджер повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
RapldE CERAMAXX 125х22.23 - алмазний диск преміальної якості
для різання будівельних матеріалів, як-от граніт, тверда плитка,
мармур, керамограніт. Ультратонке лезо виготовлене методом
гарячого пресування, зі спеціальним алмазним сегментом В-turbo
заввишки 10 мм, що максимально збільшує термін експлуатації та робить
ультратонкі та високошвидкісні різі.
Не перегрівайте диск. Під час роботи та дотримуйтеся інструкцій
з техніки безпеки.
для різання будівельних матеріалів, як-от граніт, тверда плитка,
мармур, керамограніт. Ультратонке лезо виготовлене методом
гарячого пресування, зі спеціальним алмазним сегментом В-turbo
заввишки 10 мм, що максимально збільшує термін експлуатації та робить
ультратонкі та високошвидкісні різі.
Не перегрівайте диск. Під час роботи та дотримуйтеся інструкцій
з техніки безпеки.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Rapide |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид обробки | Чистий рез, Швидкий різ |
| Діаметр внутрішній | 22.2 мм |
| Діаметр зовнішній | 125 мм |
| Матеріал кола | Алмаз |
| Обробка матеріалу | Керамічна плитка, Граніт, Мармур, Камінь, Кераміка, Керамограніт, Шифер, Плитка |
| Призначення | Відрізний |
| Стан | Новий |
| Товщина | 1.4 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 451,16 ₴

