В наличии - Есть Опт
-25%

Відрізні абразивні диски Rapide 125x1.0x22.23
25,91 ₴
19,43 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: НФ-00000458
+380 (99) 983-85-39
Менеджер повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Застосовуються для різання чорних металів і неіржавкої сталі.
Виготовлені на 95% з оксиду алюмінію і 5% керамічного зерна,
що надає колу високу зносостійкість і швидкість різання.
Двошарове армувальне скловолокно надійно захищає коло від
розриву та дає змогу різати на високих обертах.Ідеально
збалансований завдяки калібруванню щільної металевої
втулки.Висока швидкість різання без припалювання та задирок.Сама
низька ціна різання серед кіл на основі оксиду алюмінію.
Виготовлені на 95% з оксиду алюмінію і 5% керамічного зерна,
що надає колу високу зносостійкість і швидкість різання.
Двошарове армувальне скловолокно надійно захищає коло від
розриву та дає змогу різати на високих обертах.Ідеально
збалансований завдяки калібруванню щільної металевої
втулки.Висока швидкість різання без припалювання та задирок.Сама
низька ціна різання серед кіл на основі оксиду алюмінію.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Rapide |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид обробки | Швидкий різ |
| Діаметр внутрішній | 22 мм |
| Діаметр зовнішній | 125 мм |
| Матеріал кола | Абразив |
| Обробка матеріалу | Метал, Нержавіюча сталь |
| Призначення | Відрізний |
| Стан | Новий |
| Товщина | 1 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19,43 ₴

